HTML

Jabulani

Ezekben a napokban egy labda. Később maga a foci, és ami azt körülveszi. A kapcsolódási pontok száma több, mint elsőre gondolnánk, és mivel ezek határozzák meg az itt szóba kerülő témákat, szinte bármi előfordulhat.

Címkék

abreu (1) ac milan (2) afrika (1) ajax (2) alexis sanchez (1) algéria (1) allianz arena (1) anderlecht (1) anglia (14) apertura (3) aranylabda (1) arbeloa (1) argentína (13) arsenal (2) artjoms rudnevs (1) asamoah gyan (3) as roma (4) ausztrália (1) a futball faktor (1) barcelona (7) bayern münchen (2) belgium (1) benfica (1) benzema (1) bl (9) bojan krkic (1) borussia (1) borussia dortmund (1) boulahrouz (1) brazília (6) bundesliga (4) celtic (1) cfr cluj (1) chelsea (3) chicharito hernandez (1) chilavert (1) chile (3) clausura (1) community shield (1) cottbus (2) cruyff (1) csányi sándor (2) dánia (1) dárdai pál (1) david villa (1) dél afrika (2) dél amerika (4) dél korea (3) dinamo kijev (2) di natale (1) donovan (1) dortmund (1) drogba (1) dvsc (4) dvtk (2) dzsudzsák balázs (3) eboué (2) egervári sándor (2) egyiptom (1) el (7) elefántcsontpart (3) el clásico (1) eredivisie (2) erwin koeman (2) észak korea (1) fail (2) fehér miklós (1) fejes (2) felipe melo (1) feyenoord (1) finnország (1) forlan (1) franciaország (4) galatasaray (1) garancsi istván (1) gera zoltán (1) ghána (6) gheorghe hagi (1) gólkirály (2) görögország (1) gulácsi péter (1) győr (4) gyurcsány ferenc (1) hajnal tamás (1) hamit altintop (1) hangulatjelenés (1) hannover (2) henry (1) hertha bsc (2) higuain (1) hollandia (10) honduras (2) huszti szabolcs (3) ibrahimovic (2) iniesta (1) interjú (1) jabulani (3) jabulani tippjáték (38) japán (3) joachim löw (1) johan voskamp (1) john king (1) juhász roland (1) juventus (3) kamerun (1) karpaty lvov (1) katar (1) király gábor (2) kitekintő (3) klose (1) koman vladimir (3) könyvajánló (1) koreai ndk (1) labda (1) laczkó zsolt (1) larissa riquelme (6) lavezzi (1) lazio (2) lech poznan (1) lisztes krisztián (1) litvánia (1) liverpool (1) luis fabiano (1) mágus (1) magyarország (9) mainz (2) manchester united (4) maradona (4) meccsváró (14) messi (3) mexikó (3) mezey györgy (3) michael preetz (1) mkb veszprém (1) muslera (2) napoli (1) nb1 (1) németország (8) nigéria (1) olaszország (6) orbán viktor (2) oroszország (2) paks (1) palermo (1) paraguay (9) piqué (1) platini (1) porto (1) portugália (4) premier league (4) premjer liga (1) primera division (2) psv (2) puyol (1) raul meireles (1) real madrid (5) ribery (1) rio ferdinand (1) riquelme (1) románia (2) ronaldinho (1) róth antal (1) rudolf gergely (1) sampdoria (1) san marino (1) sarkozy (1) sebők vilmos (2) shakira (1) sneijder (2) spanyolország (13) sparta rotterdam (1) stadion (1) statisztika (1) stuttgart (3) suarez (2) suna (5) superclásico (1) svájc (2) svédország (1) szabics imre (1) szalai ádám (3) szántai ákos (1) szerbia (2) szlovákia (2) szlovénia (1) szurkolók (1) tevez (2) thomas müller (2) tiszatibi (3) totti (1) udinese (1) uefa (1) új zéland (1) ukrajna (1) uruguay (10) usa (3) u válogatott (1) vb (1) videó (7) videoton (3) videó bíró (2) visszaszámláló (32) vittek (1) xavi (1) zahia dehar (1) zenit (2) zte (2) Címkefelhő

Utolsó kommentek

A félidő varázsa

2011.02.07. 10:00 :: ugyangabor

Vagy azt is mondhatnánk, a meccs addig tart, amíg a bíró le nem fújja. Következik a hétvége top 5 feltámadása.

5. Everton - Blackpool 5-3

Saha duplájával az Everton 2-1-re vezetett, amit a Blackpool 3 perc alatt 2-3-ra módosított. A vége azonban még ekkor is messze volt, Saha további kettővel büntette a vendégeket.

4. Mönchengladbach - VfB Stuttgart 2-3

A tabella utolsó két helyezettjének találkozóján a hazaiak alig fél óra játék után már 2-0-ra vezettek, amivel a Stuttgart fél lábbal a másodosztályban érezhette magát. A szünet után ezt néhány perc alatt sikerült kiegyenlíteni, sőt a végén a győzelem is meglett. Hajnal új csapat ezzel egy kis lépést tett a túlélésért.

3. Köln - Bayern München 3-2

A bajorokra rájár a rúd mostanában, pontosan ezért kapják most csak a bronzérmet. Gomez és Altintop góljával már a szünet előtt elléptek a szintén bentmaradásért küzdő Köln otthonában. Az 1-2 még belefért volna, de jött Novakovic, aki egyenlített, majd a győztes gólt is megszerezte.

2. Wolverhampton - Manchester United 2-1

A Manchester történelmi találkozóhoz érkezett, ugyanis 28 veretlen PL meccsel beállította a klubrekordot, így már csak a pontot kellett volna feltenni az i-re. Ehhez nem is lehetett volna kellemesebb ellenfelet kívánni, mint a tökutolsó Wolves. Mivel Nani már a harmadik percben vezetést szerzett, túl sok izgalmat nem várhattunk. A sereghajtó azonban nem adta fel és hamar egyenlített, sőt még a szünet előtt a vezetést is átvette. A második játékrészben a manchesteri öregfiúk mindent megtettek, de az eredmény nem változott.

1. Newcastle United - Arsenal 4-4

Na ez kemény volt. 10 perc után 0-3, nem sokkal később 4. Ilyenkor két dolog szokott előfordulni: vagy meg sem állnak 7-8 gólig, vagy mindkét csapat a lefújást várja az utolsó fél órában. Ezek a meccsek szoktak nézhetetlenek lenni. A Newcastle-nek sikerült felzárkózni, de még a 2-4 miatt sem kellett túlzottan idegeskedniük a londoniaknak, különsen úgy, hogy már csak tíz perc volt hátra. De fordítsuk meg a dolgot! Még volt tíz perc, a vége pedig 4-4 lett!